Stoły konferencyjne

W każdej firmie powinno znaleźć się pomieszczenie pełniące funkcję sali konferencyjnej. To właśnie w niej odbywają się szkolenia, narady, negocjacje czy inne ważne spotkania biznesowe.

Wyposażenie sali może wpłynąć na naszych potencjalnych klientów pozytywnie lub negatywnie, dlatego warto wybrać eleganckie i funkcjonalne meble biurowe. Pomogą one w stworzeniu profesjonalnie wyglądającej i funkcjonalnej przestrzeni.

Stół konferencyjny to centralny punkt każdej sali konferencyjnej. Czym powinien się charakteryzować? Czym się kierować przy jego zakupie?

Wybierz najlepszy stół konferencyjny dla swojego biznesu

Dobry stół konferencyjny to taki, który sprzyja atmosferze skupienia, nauki czy podejmowania strategicznych decyzji biznesowych. Powinien być dostosowany do liczby osób, które będą się przy nim zbierać, wielkości sali konferencyjnej oraz indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Wybierając stoły konferencyjne dla swojego biznesu weź pod uwagę ich rodzaj, materiały, z jakich je wykonano oraz możliwości ustawienia ich w różnych konfiguracjach. Będzie to kluczowe dla ich funkcjonalności i ergonomii w codziennym użytkowaniu.

Naszym klientom oferujemy wysokiej klasy nowoczesne stoły konferencyjne przeznaczone zarówno do dużych, jak i kameralnych sal.

Mogą być ustawione w dowolnych konfiguracjach, na dowolną liczbę osób. Mamy między innymi stoły konferencyjne 6-osobowe, 8-osobowe, 12-osobowe, a nawet 36-osobowe. W zależności od potrzeb, stoły można ustawić tak, by każde spotkanie przebiegało bez zakłóceń i w komfortowych warunkach.

Jakie typy stołów konferencyjnych są dostępne

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy stoły konferencyjne do biura modułowe oraz składane. Posiadamy także stoły konferencyjne z krzesłami, tworzące stylowe zestawy do firm.

Na spotkania multimedialne sprawdzą się stoły konferencyjne z wbudowanymi gniazdami umożliwiającymi podłączenie zasilania urządzeń elektronicznych.

Stoły konferencyjne modułowe

Stoły konferencyjne modułowe to nowoczesne rozwiązanie do biur i firm. Są to stoły, które można w dowolny sposób łączyć, uzyskując odpowiednie ustawienie czy liczbę miejsc.

Wybierając stoły konferencyjne modułowe masz możliwość idealnie dostosować wyposażenie sali konferencyjnej do charakteru eventu oraz możliwości lokalowych.

Sprzyja to budowaniu pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy, która przygotowana jest na każde biznesowe spotkanie.

Dostępne w naszej ofercie stoły modułowe posiadają nogi wyposażone w stopki regulacyjne, możliwość montażu mediaportów oraz nieograniczone warianty konfigurowania wielkości i ustawienia stołów. Istnieje też opcja dobrania do nich wygodnych krzeseł.

Wybór modułowych stołów do sali konferencyjnej będzie trafiony, gdy na co dzień w Twojej firmie odbywa się wiele spotkań o różnym charakterze i chcesz mieć możliwość szybkiego przearanżowania sali do potrzeb zaproszonych gości.

Stół konferencyjny Twist D dla 28 osób

Stoły konferencyjne składane

Inną, równie atrakcyjną opcją są stoły konferencyjne składane. Ich budowa umożliwia szybkie i nieskomplikowane złożenie mebli, dzięki czemu łatwo je magazynować.

Stoły składane to doskonały wybór, gdy w Twojej firmie nie ma sali konferencyjnej, w której mogłyby one stać na stałe.

Stoły konferencyjne składane wyposażone w sprężynowy mechanizm można łatwo rozłożyć na planowane spotkanie i szybko złożyć po jego zakończeniu. W swojej budowie i funkcjach niczym nie odbiegają od standardowych stołów konferencyjnych.

Pozwalają na dowolne ustawienie i uzyskanie odpowiedniej liczby miejsc siedzących. Dzięki temu każde spotkanie biznesowe będzie udane.

Konferencyjne stoły składane sprawdzą się też podczas eventów, prezentacji czy spotkań z uwzględnieniem cateringu w przerwie między kolejnymi etapami wydarzenia.

Po złożeniu meble nie zabierają wiele miejsca, dlatego spokojnie można je przechowywać w magazynku czy składziku. To najlepsza opcja do niewielkich biur, gdzie od czasu do czasu odbywają się kameralne spotkania firmowe.

Samba - stół modułowy

Rumba - stół modułowy

Medison - stół modułowy

Tango - stół konferencyjny

Salsa - stoły składane

Mambo - stół modułowy

Twist - stół modułowy

Twist C - stół modułowy

Twist D - stół modułowy

Twist E - stół modułowy

Twist F - stół modułowy

Twist G - stół modułowy

Twist V - stół modułowy

Twist H - stół modułowy

Fokstrot - stół modułowy

Boston - stół modułowy

Walc - stół modułowy

Calysto - stół modułowy

Zumba - stół modułowy

Bajadera - stół modułowy

Bachata - stół modułowy

Swing - stół modułowy

Zouk - stół modułowy

Flamenco - stół modułowy

Pasadoble - stół modułowy

Tulipan - stół modułowy

Almanda - stół modułowy

Karmaniola - stół modułowy

Aster - stół modułowy

Kankan- stół modułowy

Blues - stół modułowy

QuickStep - stół modułowy

Krokus - stół modułowy

Reo - stół modułowy

Emilia - stół modułowy

Dalia - stół modułowy

Kaktus - stół modułowy

Akacja - stół modułowy

Camelia - stół modułowy

Wisteria - stół modułowy

Irys - stół modułowy

Nowoczesny i estetyczny design stołów konferencyjnych

Oprócz funkcjonalnego ustawienia w dowolnych konfiguracjach, stoły konferencyjne powinny mieć też estetyczny design. Powinny pasować do stylu biurowego i się z nim komponować.

Wtedy nawet niewielka i skromna sala konferencyjna będzie wyglądać profesjonalnie i prestiżowo. Dostępne w naszym sklepie stoły konferencyjne modułowe i składane posiadają różne kształty, co ułatwia ich dopasowanie do reszty wyposażenia. Mamy stoły prostokątne, półokrągłe, owalne, a nawet w kształcie trapezu.

W zależności od potrzeb można je ustawić w literę U, L, w układzie szkolnym lub typu rada nadzorcza. Dbając o wygodę użytkowników, udostępniliśmy możliwość wykonania blatów na zamówienie, nie tylko w standardowych wymiarach. Moduły mogą mieć zaokrąglone lub ostre ranty, a blat, blenda i łączniki mogą mieć różne kolory.

W zależności od potrzeb, oferujemy także blaty wykonane z materiałów wodoodpornych, drewnianych, HPL czy płyt mineralno-akrylowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów konferencyjnych składanych i modułowych. Solidne wykonanie, atrakcyjne wzornictwo, możliwość realizacji indywidualnych zamówień oraz przystępne ceny – to nas wyróżnia na rynku!