Stoły konferencyjne modułowe

Modułowe stoły konferencyjne to nowoczesne rozwiązanie w aranżacji sal konferencyjnych. Wykonane z najwyższej klasy materiałów świetnie nadają się do wyposażenia biur, firm, a nawet profesjonalnych centrów szkoleniowych.

Dzięki nim każde spotkanie biznesowe odbędzie się w atmosferze sprzyjającej skupieniu oraz podejmowaniu ważnych decyzji.

Wygodna zmiana układu stołu konferencyjnego

Największą zaletą modułowych stołów konferencyjnych na zamówienie jest możliwość szybkiej i wygodnej zmiany układu.

Każde spotkanie biznesowe ma swój określony cel, a ustawienie stołów konferencyjnych powinno ułatwić jego osiągnięcie. Podczas szkolenia bardzo ważne jest, by wszyscy uczestnicy siedzieli przodem do szkoleniowca oraz do ekranu, na którym wyświetlane są materiały.

W takiej sytuacji sprawdzi się układ szkoleniowy lub szkolny – gdzie każdy uczestnik siedzi po jednej stronie stołów i wszyscy są skierowani twarzami do podium.

Przeczytaj nasz artykuł na temat utrzymania w higienicznej czystości stołów konferencyjnych!

Z kolei podczas spotkań związanych z negocjacjami czy wykonywaniem wspólnych zadań i założeń lepszy będzie układ stołu w literę „L” lub „U”. W takich konfiguracjach uczestnicy spotkania siedzą po zewnętrznych stronach stołów, widząc siebie nawzajem. To ułatwia interakcje oraz swobodny przepływ informacji.

Na spotkania kilkuosobowe, rozmowę kwalifikacyjną czy posiedzenie rady nadzorczej warto wybrać układ umożliwiający siedzenie do siebie twarzą w twarz.

Stoły konferencyjne modułowe umożliwiają uzyskanie każdego z opisanych układów. To sprawia, że łatwiej jest dopasować salę konferencyjną do potrzeb zaproszonych gości i charakteru spotkania.

Stoły modułowe to elastyczne rozwiązanie dla Twojej firmy

Stoły konferencyjne modułowe wyróżniają się przede wszystkim dowolną liczbą wariantów ustawień. Moduły są tak przygotowane, by pasowały do siebie idealnie w różnych konfiguracjach. To daje duże możliwości, jeśli chodzi o organizację spotkań zarówno na kilka, jak i kilkadziesiąt osób.

Stoły modułowe mają lekką konstrukcję i są łatwe w montażu. Dzięki temu złożenie wszystkich elementów jest intuicyjne i nie wymaga posiadania specjalistycznych narzędzi.

Modułowy stół konferencyjny to najlepszy wybór, jeżeli w Twojej firmie organizowane są spotkania biznesowe o różnym charakterze. Taki stół pozwala na profesjonalne przygotowanie sali konferencyjnej pod kątem liczby zaproszonych osób oraz sposobu prezentowania różnych treści.

Dysponując jedną salą konferencyjną, możesz przygotować ją zarówno na kameralne, kilkuosobowe spotkanie, jak i profesjonalne, całodniowe szkolenie.

Stoły konferencyjne modułowe są również wyposażone w mediaporty, takie jak gniazda elektryczne, porty HDMI czy gniazda USB. To znacząco ułatwia korzystanie podczas spotkań z urządzeń elektronicznych, takich jak laptopy, tablety itd.

Każdy uczestnik spotkania może w dowolnej chwili podłączyć swój sprzęt do gniazdka, nie martwiąc się tym, że rozładuje się w trakcie.

Wszystkie mediaporty są wbudowane w stół konferencyjny w elegancki i ergonomiczny sposób, dzięki czemu ułatwiają przesyłanie informacji i płynny przebieg spotkania.

Kompozycja dopasowana do aranżacji biura

Nasze modułowe stoły konferencyjne wyróżniają ergonomia i funkcjonalność. Poza tym wykonane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Dzięki temu nie tylko wyglądają profesjonalnie, ale świetnie współgrają z biurowym wystrojem. Prezentują się estetycznie i gustownie w połączeniu z regałami na dokumenty i innymi meblami mieszczącymi się w sali konferencyjnej. Taka aranżacja z pewnością zrobi dobre wrażenie na kontrahentach.

Poczują, że znajdują się w gronie profesjonalistów, a przyjemne, spójne otoczenie ułatwi skupienie się przy podejmowaniu ważnych decyzji. Bez wątpienia stół konferencyjny na zamówienie to dobra inwestycja.

Sprawdź już dziś nasze modele stołów konferencyjnych i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów realizacji! Wilking to producent stołów konferencyjnych na zamówienie. Wykonujemy stoły konferencyjne na wymiar, co pozwala stworzyć produkt doskonale wpasowujący się w potrzeby każdego klienta. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Zobacz wszystkie modele stołów konferencyjnych modułowych

Samba - stół modułowy

Rumba - stół modułowy

Medison - stół modułowy

Mambo - stół modułowy

Twist - stół modułowy

Twist C - stół modułowy

Twist D - stół modułowy

Twist E - stół modułowy

Twist F - stół modułowy

Twist G - stół modułowy

Twist V - stół modułowy

Twist H - stół modułowy

Boston - stół modułowy

Walc - stół modułowy

Fokstrot - stół modułowy

Calysto - stół modułowy

Zumba - stół modułowy

Bajadera - stół modułowy

Bachata - stół modułowy

Swing - stół modułowy

Zouk - stół modułowy

Flamenco - stół modułowy

Pasadoble - stół modułowy

Tulipan - stół modułowy

Almanda - stół modułowy

Karmaniola - stół modułowy

Aster - stół modułowy

Kankan- stół modułowy

Blues - stół modułowy

QuickStep - stół modułowy

Krokus - stół modułowy

Reo - stół modułowy

Emilia - stół modułowy

Dalia - stół modułowy

Kaktus- stół modułowy

Akacja - stół modułowy

Camelia - stół modułowy

Wisteria - stół modułowy

Irys - stół modułowy