Stół konferencyjny Mambo

Stół Mambo to optymalne rozwiązanie do niewielkich przestrzeni, takich jak małe biura czy kancelarie. Często potrzebne jest w nich estetyczne miejsca na spotkania z klientami. Dzięki lekkiej konstrukcji i solidnemu wykonaniu stół Mambo wpisuje się w każdą przestrzeń.

Stoły modułowe są idealne dla osób, które chcą mieć mebel służący do wielu celów. Stół może być używany jako biurko, stół do gry, do podawania posiłków, a także do pracy podczas spotkań biznesowych. Sprawdź, jak wykorzystać stół modułowy w swojej firmie i dlaczego warto złożyć zamówienie na tego typu meble do biura.

Stół modułowy — konfiguruj, jak chcesz

Konferencyjny stół modułowy Mambo to mebel, który składa się z oddzielnych elementów. Te można łączyć i odłączać, tworząc różne konfiguracje w zależności od potrzeb. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zaoszczędzić miejsce. Jeśli potrzebujesz mniejszego stołu, możesz po prostu odłączyć jedną lub więcej części i przechowywać je osobno. W ten sposób nie zajmiesz cennego miejsca w swoim biurze.

Ze względu na to, że stoły modułowe są złożone z oddzielnych elementów, można je także łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce. Zamawiając stół konferencyjny w naszej firmie, możesz ponadto wybrać jego rozmiar, kształt, kolor i materiał najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom oraz pasujące do miejsca, w którym będzie stał.

Zalety stołu konferencyjnego Mambo

  • Stoły Mambo mają stabilną podstawę wykonaną z malowanej proszkowo stali lub blachy, co gwarantuje estetyczny wygląd.
  • Stoły Mambo możemy wyposażyć w mediaporty.
  • Mają nogi wyposażone w stopki regulacyjne.
  • Blaty stołu konferencyjnego Mambo dostosujemy do potrzeb klienta. Klient może wybierać wykończenia z szerokiej gamy kolorystycznej oraz grubości 18, 25, 28 lub 36 mm.
  • Stelaż stołów malujemy proszkowo w dowolnej kolorystyce.
  • Wielkość stołów jest konfigurowana indywidualnie, a meble można powiększać o kolejne moduły w dowolnym czasie.
  • Blaty modelu Mambo możemy wykonać ze standardowych materiałów, takich jak płyta melaminowana, drewno, corian, kamień naturalny lub HPL.
  • Stoły Mambo są również dostosowane do odpowiednich krzeseł.

 

FILM INSTRUKCJA MONTAŻU