Stoły konferencyjne składane

Wyposażenie sali konferencyjnej to jeden z czynników decydującym o przebiegu spotkania. Istotny jest nie tylko sprzęt multimedialny umożliwiający projekcję materiałów, ale także wygodne stoły i krzesła, które sprawią, że każdy uczestnik będzie mógł brać udział w dyskusji oraz swobodnie obserwować ekrany.

Składane stoły konferencyjne to świetny wybór, gdy zależy nam by mieć możliwość zmiany układu pomieszczenia w zależności od rodzaju spotkania i liczby uczestników. Są też doskonałą alternatywą, gdy zależy nam na możliwości łatwego przechowywania części umeblowania sali konferencyjnej.

Dopasujesz układ stołu do sytuacji

Zmiana układu stołów konferencyjnych to jedna z bardziej przydatnych funkcji w sali konferencyjnej. Charakter spotkania może bowiem wymagać innego ułożenia stołu i miejsc siedzących. Stoły rozkładane dają możliwość ustawienia ich w wielu różnych konfiguracjach. Najpopularniejsze to:

  • układ typu „rada nadzorcza” – pozwala zasiąść po obu stronach stołu i sprawdzi się do przeprowadzenia ważnych rozmów twarzą w twarz, np. rozmowy kwalifikacyjnej czy negocjacji z kontrahentami;
  • układ typu podkowa lub w literę „U” – pozwala zasiąść przy zewnętrznych krawędziach stołów i widzieć prowadzącego spotkanie. Sprawdzi się podczas małych spotkań kadry zarządzającej;
  • układ typu szkoleniowego – pozwala wszystkim uczestnikom siedzieć w pozycji zwróconej do stołu głównego i sprawdzi się w trakcie szkolenia, wykładu czy podczas wyświetlania slajdów lub materiałów filmowych.

Wykorzystanie składanych stołów konferencyjnych z funkcją modułowego łączenia daje nam ogromne możliwości pod względem ich wykorzystania. Umożliwiają dostosowanie sali konferencyjnej do indywidualnych oczekiwań uczestników spotkania.

Stół konferencyjny składany na kółkach można też bardzo łatwo przestawić, dzięki czemu ułożenie stołów w odpowiedni sposób jest jeszcze prostsze.

Składane stoły konferencyjne to optymalne wykorzystanie miejsca

Stoły konferencyjne z funkcją składania to także idealny sposób na dobre i ergonomiczne wykorzystanie dostępnego miejsca. Przede wszystkim nie jesteśmy ograniczeni jednym ustawieniem sali konferencyjnej, co znacząco podnosi jej funkcjonalność.

W razie potrzeby stoły nieużywane możemy złożyć i w łatwy sposób przechować w magazynku. Dzięki temu w sali jest więcej przestrzeni, prezentuje się profesjonalnie oraz jest dostosowana do potrzeb uczestników.

Możesz stworzyć kameralną przestrzeń na kilkuosobowe spotkanie, jak i profesjonalną salę szkoleniową dla kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu osób.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą składanych stołów konferencyjnych w nowoczesnym stylu. Oferujemy modele o minimalistycznym designie, idealnie pasujące do przestrzeni biurowych.

Stoły konferencyjne składane są świetnym rozwiązaniem, gdy dysponujemy jedną salą konferencyjną i chcemy maksymalnie wykorzystać jej potencjał na każdym spotkaniu.

Salsa - stoły składane - zobacz wszystkie modele