Stół konferencyjny Twist C

Konferencyjny stół modułowy Twist C to mebel biurowy, który możesz aranżować dowolnie, dopasowując go do swoich potrzeb. Stół składa się z tzw. modułów, czyli elementów, które można dowolnie przestawiać, a nawet tworzyć z nich osobne stanowiska pracy. Model daje możliwość stworzenia przestrzeni roboczej w kształcie litery „C” różnej wielkości. W zależności od wariantu może pomieścić od 20 do nawet 42 osób. W każdym przypadku przewidziana została przestrzeń pracy ok. 70 m cm na jednego użytkownika.

Przy aranżowaniu i wystroju sali konferencyjnej warto wybrać mebel, który podkreśli styl wnętrza, pełniąc, poza funkcją praktyczną, również estetyczną. Stół konferencyjny Twist C składa się z płyty melaminowanej dostępnej w szerokiej gamie wzorów. Jeśli nie znajdziesz tego, który Ci odpowiada, możesz złożyć indywidualne zamówienie, które specjalnie dla Ciebie wycenimy.

Stół modułowy tego typu może dodatkowo zostać wyposażony w mediaporty, które ułatwiają techniczne czynności związane ze spotkaniem czy prezentacją multimedialną.

Większe zamówienia wyceniane są indywidualnie zarówno w kwestiach transportu, jak i ewentualnych rabatów na produkty. Jeśli zechcesz delikatnie zmodyfikować wymiary stołu, również masz taką możliwość w cenie produktu.

Niezależnie od wersji wielkościowej stół modułowy Twist C ma blat na wygodnej i uniwersalnej wysokości 75 cm, pozwalającej na ergonomiczną pracę nawet przez wiele godzin.

Oferując stół modułowy Twist C, gwarantujemy:
  • metalowy, solidny stelaż,
  • poziomujące stopki,
  • możliwość wybrania dowolnego koloru lub materiału stołu, także spoza wzornika.

Modułowy stół konferencyjny Twist C to z jednej strony praktyczne rozwiązanie do biura czy sali narad, a z drugiej – estetyczny i stylowy mebel, który podkreśli także wizualne walory pomieszczenia. Poszczególne wersje stołu modułowego różnią się od siebie długością oraz głębokością – od 414 do 690 cm.

FILM INSTRUKCJA MONTAŻU 

Segment - B

Segment - A

Twist C 36