Stół konferencyjny i bilardowy Tango

Stół konferencyjno-bilardowy TANGO to doskonałe rozwiązanie w przestrzeni biurowej. Łączy w sobie cechy profesjonalnego stołu konferencyjnego z masywną, spawaną ramą oraz stołu bilardowego, idealnego do rozluźnienia atmosfery między kolejnymi częściami spotkania. Jego konstrukcja pozwala na szybką i wygodną zamianę tradycyjnego blatu na stół bilardowy.

Stół do sali konferencyjnej TANGO odznacza się eleganckim, ponadczasowym designem, który idealnie wpasuje się zarówno w nowoczesną, jak i bardziej klasyczną aranżację biura, sali konferencyjnej czy szkoleniowej.

Posiada stabilną podstawę wykonaną z blachy lub stali malowanej proszkowo. Dzięki temu prezentuje się bardzo estetycznie i jest odporny na korozję oraz mechaniczne uszkodzenia. Stelaż może być pomalowany proszkowo w wybranej kolorystyce.

Oprócz tego wielkość stołu może być konfigurowana indywidualnie i bez ograniczeń, istnieje też możliwość dołączenia kolejnych modułów w każdym momencie użytkowania. Pozwala to na dynamiczne zmiany w przestrzeni biurowej i dopasowanie ich do charakteru spotkania oraz liczby uczestników.

To bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza wtedy, gdy w biurze odbywa się wiele różnych spotkań, konferencji czy szkoleń, a do dyspozycji jest tylko jedna sala konferencyjna.

Zalety stołu konferencyjno-bilardowego TANGO

  • Elegancki design, solidne wykonanie, modne wzornictwo,
  • możliwość montażu mediaportów,
  • możliwość dobrania do stołu krzeseł w zestawie,
  • możliwość wykonania blatów z drewna, płyty melaminowanej, corianu, kamienia naturalnego lub HPL,
  • możliwość wyboru kolorystyki stelażu,
  • możliwość dopasowania grubości blatu do potrzeb Klienta: 18, 25, 28 lub 36 milimetrów,
  • nogi stołu są wyposażone w stopki regulacyjne.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z fotografiami przedstawiającymi stół konferencyjno-bilardowy TANGO w różnych konfiguracjach. Sprawdź także inne stoły konferencyjne modułowe lub składane dostępne w naszej ofercie.

Tango Ft9