UDANE SPOTKANIE W GRONIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW CZYLI INTEGRACJA PRZY STOLE TANGO.

Biznesowe spotkania i konferencje nie musza się ograniczać jedynie do rozmów w oficjalnym tonie, mogą mieć także casualowy charakter i takie z całą pewnością są spotkania we własnym pracowniczym gronie. Główne skrzypce w każdym z tych spotkań gra sala konferencyjna czy miejsce spotkań urządzone tak aby jego centralnym punktem był odpowiedni stół konferencyjny.

             

Zdecydowanie niemal wszystkie ze stołów produkowanych w naszej firmie idealnie nadadzą się zarówno do organizacji dużych formalnych konferencji ale także sympatycznych i towarzyskich spotkań w gronie współpracowników. Jeden z nich natomiast idealnie wpisuje się w konwencję formalno-rozrywkową co niezwykle ciężko było osiągnąć i jest to stół TANGO.

SONY DSC

Mocna i stabilna konstrukcja, spawana wytrzymała rama zespolona z solidnymi nogami zostały w naszym stole Tango użyte jako baza do stworzeni rozrywkowego centrum w formie stołu bilardowego. Ustandaryzowany wymiar, odpowiednio dobrane wyposażenie oraz barwa wykładziny pozwoliły na zbudowanie wysokiej jakości stołu konferencyjnego, który w dowolnym momencie może posłużyć także do zorganizowania formalnej, biznesowej konferencji.

Tworząc rozrywkowo-konferencyjną wersję stołu trzeba pamiętać, iż ogólny wygląd stołu musi się wpisywać w sztywne biznesowe ramy, wielkość i jakość użytych materiałów musi być z najwyższej półki. Szczególnie blat stołu w przypadku stołu Tango odgrywa znaczącą rolę. Może on być wykonany standardowo w eleganckich wybarwieniach z płyt laminowanych lub dla odmiany np. ze szkła.

Stół Tango charakteryzuje się mocną budową i klasycznym stylem a przekształcenie go w centrum rozrywkowe w formie stołu bilardowego zajmuje kilka chwil. Całość została tak przemyślana i zbudowana aby stół był uniwersalny i prosty w obsłudze a korzystanie z niego satysfakcjonujące dla wszystkich użytkowników.

Bez względu na wybór koloru czy materiału wybór stołu Tango na wyposażenie własnej sali konferencyjnej cieszyć będzie zarówno oczy szanownych klientów jak i sprosta wymaganiom integracyjno – szkoleniowym naszych współpracowników.