Stoły konferencyjne składane. Idealne rozwiązanie dla powierzchni o różnej użyteczności.

Wiele sal konferencyjnych pełni różnorodne funkcje jednocześnie. Powierzchnia biurowa potrafi się przeobrazić w miejsce szkolenia czy konferencji jeśli tego wymaga sytuacja i odwrotnie. Stół konferencyjny z krzesłami jest jednak zawsze niezbędny w biurowej przestrzeni szczególnie gdy współpracuje zespół.

Wilking proponuje HIT sprzedażowy ostatnich 20 lat a jest nim klasyczny stół składany, który po zestawieniu kilku sztuk stworzy nam funkcjonalny stół konferencyjny składany, który u nas nazywamy Salsą.

Każdy ze stołów w sole Salsa to samodzielny stół, który złożyć możemy niemal na płasko i sztaplować jeden na drugim oszczędzając tym samym miejsce.

Stoły do Sali konferencyjnej tworzące Salsę można także w praktyczny sposób w dowolnej konfiguracji ustawić pojedynczo lub wzdłuż w zależności od potrzeb tworząc tym samym ciekawe konfiguracje do pracy, na szkolenia i rozmowy biznesowe.

Takie wieloaspektowe traktowanie stołu konferencyjnego gdzie układ i zastosowanie stołów konferencyjnych w mgnieniu oka możemy zmienić wedle zmieniających się potrzeb jest praktycznym aspektem dla którego wybór stołów składanych typ T będzie optymalne i satysfakcjonujące dla wielu spośród Państwa.

Polecamy!