Stoły konferencyjne modułowe. Poznaj najważniejsze zalety stołów modułowych!

Organizacja konferencji i innych spotkań biznesowych polega nie tylko na zadbaniu o stronę merytoryczną, ale też odpowiednie warunki sprzyjające rozmowom. Stoły konferencyjne modułowe to praktyczne rozwiązanie. Pozwala na urządzanie różnego rodzaju spotkań, na większą i mniejszą liczbę osób. Dlaczego warto postawić na modułowe stoły konferencyjne? Czym różnią się od klasycznych stołów konferencyjnych?

Stoły konferencyjne modułowe są wielofunkcyjne

Najważniejszą zaletą stołów modułowych jest ich różnorodne zastosowanie. To możliwe dzięki ruchomym modułom, które pozwalają dowolnie zmieniać układ stołów, a także ich wielkość.

Wiele możliwości zmiany układu stołu

Modułowe stoły konferencyjne pozwalają na swobodną zmianę układu, w zależności od wielkości pomieszczenia. Dzięki temu jesteś w stanie maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń w ergonomiczny sposób.

Stół konferencyjny modułowy można też w łatwy sposób złożyć i przechowywać. Ma to znaczenie, gdy nie dysponujesz stałym pomieszczeniem pełniącym funkcję sali konferencyjnej. Stoły modułowe nie zabierają zbyt wiele miejsca, można je więc magazynować nawet w niewielkim biurze. A w razie konieczności rozkładasz je i ustawiasz w sali w sposób, który Ci najbardziej odpowiada.

Stoły konferencyjne modułowe dostępne w naszej ofercie wykonane są z solidnych materiałów oraz w nowoczesnym stylu. Możesz więc dopasować je do aranżacji sali konferencyjnej i stworzyć przytulne, ale profesjonalne wnętrze sprzyjające nauce, skupieniu lub gorącym negocjacjom biznesowym.

Liczbę modułów można dopasować do swoich potrzeb

Sala konferencyjna powinna być pomieszczeniem, w którym z łatwością zmienisz układ stołów i krzeseł. Dzięki temu możesz dostosować je do charakteru spotkania. Stoły modułowe składające się z kilku części dają pod tym względem duże pole do popisu. Swobodnie ustawisz je w jeden z najczęściej wybieranych układów podczas spotkań biznesowych.

  • Układ konferencyjny – najbardziej klasyczny i najpopularniejszy sposób ustawienia stołów. Może to być podłużny lub lekko eliptyczny stół z miejscami siedzącymi po obu stronach. Sprawdzi się podczas niedużych spotkań uwzględniających udział obecnych. Nie jest polecany przy wyświetlaniu materiałów na ekranie, gdyż prawdopodobnie część osób będzie siedzieć tyłem do ekranu.
Układ konferencyjny
  • Układ szkoleniowy – przypomina układ ławek w sali szkolnej. Pozwala uczestnikom szkolenia siedzieć twarzą zwróconą do stołu głównego, ekranu i szkoleniowca prowadzącego spotkanie. Sprawdzi się także podczas spotkań innego typu, w których przewidziano wykłady lub projekcję materiałów na ekranie.

Układ szkoleniowy

  • Układ w literę „U”, inaczej podkowę – układ umożliwiający siedzenie po zewnętrznych krawędziach stołów konferencyjnych. Dzięki niemu podczas całego spotkania każdy może swobodnie widzieć prowadzącego oraz innych uczestników. To układ często wybierany na niewielkie spotkania, na przykład kadry zarządzającej, maksymalnie do 25 osób. Jego zaletą jest duża przestrzeń przypadająca na każdego uczestnika oraz możliwość interakcji między obecnymi.
Stół konferencyjny Twist E dla 20 osób
Układ w literę „U”, inaczej podkowę
  • Układ typu rada nadzorcza – to klasyczne ustawienie stołów umożliwiające siedzenie naprzeciwko siebie. Sprawdzi się podczas ważnych rozmów w cztery oczy, rozmowy kwalifikacyjnej czy negocjacji z potencjalnymi kontrahentami.
Układ typu rada nadzorcza

Jak widać, stoły modułowe dają ogromne możliwości zmiany układu i dostosowania go do charakteru spotkania. Dysponowanie tylko jedną salą konferencyjną nie jest już problemem. Wystarczy zmienić układ i liczbę modułów, by przystosować pomieszczenie do planowanego spotkania!

Warto wybierać spersonalizowane rozwiązania stołów modułowych

Aby stoły modułowe były jeszcze bardziej praktyczne, warto pomyśleć o wyborze stołów konferencyjnych na wymiar. Taki spersonalizowany projekt pozwala na uwzględnienie najbardziej nietypowych rozwiązań. Może chodzić o wielkość lub kształt sali konferencyjnej, układ okien i innych mebli czy oświetlenia, jakie jest do dyspozycji w sali.

Oferujemy stoły konferencyjne modułowe oraz składane. Sprawdzą się zarówno podczas kilkuosobowych, jak i większych spotkań biznesowych. Polecamy model SALSA – stoły modułowe dla 6, 8, 12 lub 16 osób. Doskonale nadają się nie tylko do sal konferencyjnych, ale także domów, biur czy urzędów. Świetnie sprawdzą się też podczas imprez okolicznościowych i eventów.

Stoły z serii SALSA dostępne są z blatami w kilku kształtach – prostokątnymi, półokrągłymi oraz trapezowymi. Zamówione stoły są wykonywane na wymiar, co daje duże możliwości konfiguracji i dostosowania ich do potrzeb klienta.

Jeżeli poszukujesz stołów konferencyjnych idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb oraz umożliwiających swobodną zmianę ustawień, skorzystaj z naszej oferty. Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie!