Różne style stołów konferencyjnych a cel wspólny: udane spotkanie biznesowe.

W ofercie posiadamy już ponad 30 modeli stołów w przeróżnej stylizacji i możemy elegancko wyposażyć niemal każdą salę konferencyjną. Zarówno nową, jak i tę modernizowaną i taką która wymaga tylko i wyłącznie wymiany stołu konferencyjnego na nowy.

W praktyce stół stylistycznie należy dopasować do architektury wnętrza i potrzeb konferencyjnych tak aby cała sala stanowiła spójną całość i zapraszała do rozmów.

  • Sale konferencyjne aranżowane w nowych budynkach zazwyczaj wyposażane są już w bardzo nowoczesne stoły konferencyjne na loftowych stelażach, które stają się centralnymi punktami całych firm. Tak piękne jak i nowoczesne formy stołów konferencyjnych z naszej oferty dedykowane nowym budynkom posiadają charakterystyczne nogi o przeróżnej konstrukcji zwieńczone blatami często wykonanymi z corianu, spieków bądź szlachetnych płyt antifinger. Szczególnie godne polecenia stoły konferencyjne dedykowane nowoczesnej architekturze to m.in. Stół Twist w dowolnej konfigurcji, Stół Walc, Stół Calysto, Stół Swing, Stół Fokstrot, Stół Krokus i wiele innych, które z pewnością przypadną Państwu do gustu.

  • Klasyczne stoły konferencyjne na prostych i klasycznych nogach jak Stół Samba, Stół Rumba, Stół Mambo lub Stół Almanda idealnie wpiszą się w sale konferencyjne wymagające odświeżenia, wymiany umeblowania. Mają też się stać uniwersalną i komfortową przestrzenią konferencyjną. Wymiar i kształt łatwo można w nich zmodyfikować dopasowując do pomieszczenia i potrzeb.

  • Zupełnie innowacyjnego podejścia wymagają sale konferencyjne, w których jedyną zmianą będzie zamiana stołu konferencyjnego na nowy. Wśród naszych stołów mamy kilka propozycji, które pomogą odświeżyć zastaną przestrzeń nie narzucając ekstrawertycznego, nowoczesnego stylu. Modułowe propozycje stołów jak: Stół Boston, Stół Zumba, Stół Medison, Stół Blues czy Stół Reo to piękne i jednocześnie z nutą klasycyzmu stoły, które wprowadzą subtelną innowację w Państwa lokalu.


Kilka kroków dzieli Państwa od posiadania funkcjonalnej, wygodnej i nowoczesnej sali konferencyjnej a Wilking chętnie podejmie się realizacji zamówienia specjalnie dla Państwa. Zapraszamy!