NOGI STOŁU KONFERENCYJNEGO – CZY STALOWE MATERIAŁY TO DOBRY WYBÓR?

Stal obecnie jest jednym z popularniejszych materiałów wykorzystywanych w produkcji elementów mebli nawet tych tapicerowanych, architektury przestrzeni a także elementów dekoracyjnych pomieszczeń. Odpowiednio dobrane i opracowane profile stalowe, blacha cięta laserowo a to wszystko malowane proszkowo na wybrany dowolny kolor z palety RAL może stać się najważniejszym punktem Państwa sali konferencyjnej.

Stół konferencyjny czy to modułowy z naszej oferty czy to szczegółowo zwymiarowany i wpisany w stylistykę Sali konferencyjnej z użyciem profili stalowych lub blachy do produkcji nóg będzie strzałem w dziesiątkę.

Na przestrzeni lat stworzyliśmy całą gamę modeli stołów konferencyjnych i w zależności od zamierzonego efektu możemy zaproponować przeróżne style w jakich stół może się prezentować. Użycie szerokiej gamy profili stalowych od tych najcieńszych i delikatnych prętów stalowych fi8 czy fi 10 przez delikatniejsze profile 35×35, fi 35 po mocne i masywne rury czy profile 80×80, 80×20, fi 60 itd. pozwala zbudować stół konferencyjny, który zaspokoi Państwa wyobrażenia o stole idealnym.

Bez względu na styl w jakim idealny stół konferencyjny sobie Państwo wyobrażają ogrom możliwości, plastyczność materiału, szeroka gama rozmiarówki materiału do wykonania stelaża stołu argumentują stal jako materiał perfekcyjny. Wybierając stal czy blaszane płaty my odpowiednio je obrobimy nadając im odpowiedni kształt a Państwo będą się cieszyć z pięknego i nowoczesnego stołu konferencyjnego przed długie lata.