Jeden stół wiele możliwości – TWIST

Stoły do Sali konferencyjnej w zależności od parametrów przestrzeni, do których są dedykowane muszą spełniać kilka parametrów decydujących o ich odpowiednim dopasowaniu do użytkownika. Sale konferencyjne mają różne powierzchnie, ich kształt może być zróżnicowany od kwadratu przez prostokąt aż po trapezy czy półkoliste ściany.

Do takich sal idealne dedykowane rozwiązania konferencyjne są jedynymi możliwymi do zastosowania. Tu pojawia się model stołu Twist, który u nas występuje aż w 8 wariacjach a możemy także stworzyć rozwiązanie inne niż te prezentowane i zbudować stół specjalnie dla Państwa.

Standardowo stół konferencyjny Twist możemy wykonać w kształcie zamkniętego lub otwartego prostokątu, kwadratu, podkowy, owalu, koła czy też litery V.

Odpowiednia ilość modułów o konkretnych rozmiarach, dopasowany kształt, przemyślany system rozmieszczenia krzeseł jedno lub dwustronnie oraz możliwość rozbudowania stołu o kolejne moduły w przyszłości są gwarantem satysfakcji ze stworzenia idealnie dopasowanej przestrzeni konferencyjnej.

Układ stołów konferencyjnych i szczegółowo rozplanowana sala konferencyjna będzie zapewne gwarantem udanych biznesowych spotkań i szkoleń, które będą procentowały przez wiele kolejnych lat.